Przyjdź do nas  

Klub Seniora „Złoty Jesienny Liść”
przy parafii św. Jakuba i Krzysztofa
ul. Krzywoustego 291
51-310 Wrocław

Czwartek - 10.00-12.00
Sobota - 16.00-18.00
Niedziela - 16.00-18.00

   

Grudzień 2014 - Jubileusz 10-lecia naszego Klubu Seniora

  28 czerwca 2014 roku odbył się Jubileusz 10-lecia istnienia naszego Klubu Seniora "Złoty Jesienny Liść".

  Wśród Gości, którzy zechcieli wspólnie z nami świętować jubileusz należy wymienić pana Dominika Golemę - dyrektora Biura ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Urzędzie Miejskim Wrocławia, pana Roberta Pawliszko- Kierownika Wrocławskiego Centrum Seniora, pana Wojciecha Błońskiego - radnego Rady Miejskiej Wrocławia i przewodniczącego Rady Osiedla Psie Pole Zawidawie, pana Norberta Szymkowiaka z Rady Osiedla Psie Pole Zawidawie, przedstawicieli zaprzyjaźnonych Klubów Seniora ze Zgorzeliska, Pawłowic, Zakrzowa, Polanki oraz Klubu Seniora fundacji "Opieka i Troska".

  Na wspólnym świętowaniu nie mogło zabraknąć naszych drogich Księży - Księdza Proboszcza Edwarda Leśniowskiego i Księdza Wikariusza Szymona Zaufala, naszych instruktorów i wolontariuszy, dzieci ze świetlicy parafialnej św. Jadwigi oraz oczywiście naszych Seniorów pod kierownictwem pani Urszuli Krajewskiej - gospodarzy uroczystości.

  Uroczystość rozpoczęliśmy od Mszy świętej w intencji naszego Klubu celebrowanej przez Księdza Proboszcza. Później w auli DPS przy u. Farnej odbyła się część artystyczna - występy naszych Seniorów i wspólne śpiewanie. Dyrektor Wrocławskiego Centrum Seniora wręczył statuetkę Super Senior dla naszej pani kierownik Urszuli Krajewskiej, a takze indywidualne nagrody za pracę plastyczne dla trójki naszych Seniorów. Otrzymaliśmy również nagrodę rzeczową od Rady Osiedla Psie Pole Zawidawie i gratulacje od naszych Gości. Dzieci ze Świetlicy św. Jadwigi zaspiewały dla nas piosenkę. Nastepnie udaliśmy się do pomieszczeń Klubu, gdzie można było podziwiać wystawę naszych prac plastycznych. Przy suto zastawionych stołach wspólnie kolędowaliśmy i wspominaliśmy minione 10-lecie istnienia. Na koniec nie mogło zabraknąć jubileuszowego tortu z zaprzyjaźnionej cukierni "Gondek".

  Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasz Jubileusz i już teraz życzymy sobie kolejnych okrągłych rocznic.

   

Klub Seniora współfinansowany jest przez Gminę Wrocław.

   
© Copyright 2014 - Klub Seniora Złoty Jesienny Liść - www.seniorzypsiepole.org